Dr. Lucia Mrázková

Dr. Lucia Mrázková

Personalistka, komunikačný špecialista, manažér, lektor, kouč, členka mediálneho tímu, moderátorka a komunikačný poradca. Dlhoročné pracovné skúsenosti v oblasti personalistiky, manažmentu, obchodníckych zručností pre firmy aj štátnu a verejnú správu. Realizovala množstvo školení v oblasti personalistiky, komunikácie, sales, negociácie, soft skills, rétoriky, social media, autogénnych tréningov a ďalších tém.

Prax : odbor komunikácie a diplomacie, social media, psychológia a psychoterapia, personalistika

 

 • Špecializácia lektora

  2002/2006: Psychoterapeutická licencia – PCA Inštitút licencovanej psychoterapie, Bratislava, ukončené dlhodobé vzdelávanie akreditovanou skúškou.  

   

  Od  2007: Theramedik, s.r,o. : Externý HR manažér, Lektor, kouč, CEO. Komunikácia s rôznymi subjektmi, spolupráca na medzinárodných projektoch vrátane Indie. Lektorská činnosť.

   

  Paralelne 2014 - 2015 : Asseco Central Europe, Lektor a konzultant pre EU projekt –  prednášanie a lekt. Činnosť pre nový apl. Softwér  “ Národná Sústava Kvalifikácii.” 

   

  HR Business Partner pre centrála Bratislava - Zepter international,Jansen Cilag, Helmut Neumann International, Asseco Bratislava ( Training, Lektoring).

   

  Personálna politika, vyhľadávanie a výber zamestnancov, komunikačný partner v oblasti HR, podpora vedúcich oddelení pri adaptácii zamestnancov, zabezpečenie vstupných zaškolení, aktualizácie organizačnej štruktúry, hodnotiace a rozvojové programy, zabezpečovanie interných a externých školení, trainee programy, zabezpečovanie, koordinácia a implementácia podporných projektov, zabezpečovanie firemných akcií, tvorba a koncepcia benefitov. Podklady pre marketing a HR koncepciu. Smernice HR a komunikácia s centrálou na nadnárodnej úrovni v angličtine. Príprava odmeňovacieho systému a benefitov. Školenie tímu obchodných manažérov, realizované produktové školenia  výrobkov. Trénovanie soft skills pre obchodný tím. Príprava zmlúv a GDPR opatrení. Realizácia projektov EÚ ale aj krajín tretieho sveta. 

   

  Samostatná realizácia školení a tréningov.

Zoznam školení lektora Dr. Lucia Mrázková

 • viac
  BRATISLAVA - Krízová komunikácia a konflikty v mediácií - pre štátny i privátny sektor 17.10.2024
  Cena 120 € (vrátane DPH)
 • viac
  ONLINE - Toxické vzťahy v zamestnaní aj v osobnom živote - ako ich rozpoznať a riešiť 4.7.2024
  Cena 120 € (vrátane DPH)

Partneri

Viac