KONFERENCIA „TAJE elektronických nástrojov kontra REALITA“

16. apríla 2015 09:00-13:30 hod

Zákonodarcovia a odborníci

zákonodarcovia a odborníci v oblasti verejného obstarávania

Forma Konferencia
Dátum 16. apríla 2015
Dĺžka 1 deň
Úroveň Pre všetkých, ktorí majú o problematiku záujem
Určený pre verejných obstarávateľov, obstarávateľov, dodávateľov, širokú verejnosť a všetkých, ktorých táto problematika zaujíma.

CieľCieľom konferencie je oboznámiť verejný aj súkromný sektor s aktuálnymi zmenami a pripravovanými novinkami v oblasti elektronizácie vo verejnom obstarávaní. Zameriame sa na spustenie Elektronického kontraktačného systému s jeho funkcionalitami. Budeme hovoriť aj o ďalších elektronických nástrojoch vo verejnom obstarávaní ako je EVO, evidencia referencií a elektronické aukcie. Poukážeme na aktuálnu situáciu  v spojení s elektronizáciou v Českej republike. Privítame odborníkov z praxe, ktorí nás zoznámia s prvými skúsenosťami  s obchodovaním na elektronickom trhovisku.
Týmto podujatím chceme poukázať na aktuálne otázky súčasnej praxe v rámci elektronizácie a radi by sme podnietili diskusiu odbornej aj laickej verejnosti, ktorá je nevyhnutná k ich riešeniu. Posvietime si preto aj na postupy kontrolných orgánov, rovnako ako aj na konkrétne problémy miest, obcí i veľkých štátnych inštitúcií.

V cene je zahrnuté

materiály, občerstvenie a organizácia
Časový harmonogram kurzu
PROGRAM KONFERENCIE TU

PRIHLÁŠKA NA KONFERENCIU NA STIAHNUTIE
 TURozsah a náplň
Prvý ročník konferencie sa bude venovať nasledujúcim témam:
- Elektronický kontraktačný systém
- Elektronické verejné obstarávanie
- Evidencia referencií
- Prvé praktické skúsenosti na elektronickom trhovisku
- Elektronické aukcie

Svoj príspevok prednesú významné osobnosti odborného verejného života:

Mgr. Tatiana Behrová - Ministersvo vnútra SR
RNDr. Jiří Svoboda - Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Mgr. Lucie Žilková - OTIDEA a.s.
Ing. Vladimír Pokojný - Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny v Bratislave
Ing. Martina Gromová - Úrad pre verejné obstarávanie
Ing. Anna Juráková, PhD. - Úrad pre verejné obstarávanie
a ďalší odborníci

Buďte aj vy súčasťou tejto udalosti a prispejte v diskusii svojim odborným názorom.

Partneri konferencie:


Mediální partneri:
    


Miesto konania
Hotel Saffron

Radlinského 27

811 07 Bratislava

Hotel sa nachádza iba pár krokov od historického centra mesta Bratislava, ktorá svojimi pozoruhodnosťami očarí každého návštevníka. Hotel poskytuje zákazníkom služby najvyššej kvality. Jeho moderné vybavenie a individuálny prístup k potrebám klientov ho predurčuje byť tou najlepšou voľbou pre jedinečný a nezabudnuteľný pobyt.
Výnimočným kongresovým hotelom sa stáva aj vďaka flexibilite a kapacite ponúkaných priestorov, širokej ponuke služieb ako i profesionálnemu prístupu svojich zamestnancov.
Hotel Saffron, s jeho multifunkčným konferenčným vybavením a variabilitou sál, je ideálnym miestom pre usporiadanie konferencie. Hotel ponúka 9 konferenčných miestností s veľkosťou od 32 m2 do 800 m2.
Miestnosti sú plne klimatizované s doplnkovým konferenčným zariadením, denným svetlom a vysokorýchlostným pripojením na internet.
Hotelová reštaurácia ponúka špeciality z domácej a medzinárodnej kuchyne, v modernom ponímaní, pripravené z čerstvých sezónnych surovín. Je vhodným miestom pre posedenie s obchodnými partnermi, či vychutnanie si príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou. Bohatá karta nápojov dodá Vášmu podujatiu potrebný komfort a čarovnú atmosféru.
 
KONFERENCIA „TAJE elektronických nástrojov kontra REALITA“
Celkom 156 € (s DPH)

Partneri

Viac