PaedDr. Martin Prodaj

PaedDr. Martin Prodaj

lektor, kouč, prednášateľ, podnikateľ, copywriter, video bloger, autor s 20 ročnou praxou v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Rád ponúka všetky svoje skúsenosti pre dosiahnutie vašich cieľov. Má za sebou mnoho projektov, pri ktorých pomáhal jednotlivcom, firmám aj veľkým organizáciám a štátnej správe. 

 • Špecializácia lektora

  Ako tréner alebo kouč pracoval na rozličných HR pozíciách vo veľkých spoločnostiach ako bolo napr. ING životná poisťovňa, Telefonica O2 Slovakia, Amslico AIG Life, Slovak Telekom. 

  Má odborné skúsenosti s vedením a dizajnovaním širokého spektra nástrojov rozvoja ľudských zdrojov ako je napr. systémy hodnotenia pracovníkov, kompetenčné modely, development centrá, talent management. Je certifkovaným koučom v systemickom koučingu.

  Medzi jeho hlavné oblasti pôsobenia patrí koučing, emočná inteligencia, manažérske zručnosti, zvládanie stresu a prezentačné zručnosti. Pôsobí taktiež ako motivačný speaker. Pravidelne publikuje v časopise ZISK, a na blogoch www.koucingblog.org, www.timelifemanagement.org. Je taktiež autorom vzdelávacieho online portálu Mojwebinár. sk  a troch najrozsiahlejších slovenských online kurzov Ako prezentovať , Základy koučingu a Tajomstvá neverbálnej komunikácie. Napísal knihu Work Life Balance.

   
 • Profesné skúsenosti

  Za 20 rokov praxe odškolil a odkoučoval stovky účastníkov a firiem aj štátnej správy ako napríklad Všeobecná zdravotná poisťovňa, Ministerstvo školstva, Poštová banka, poisťovne, sporiteľne, banky, Slovak Telekom a mnoho ďalších.
 • Publikačná činnosť

  Pravidelne publikuje v časopise ZISK, a na blogoch www.koucingblog.org, www.timelifemanagement.org. Je taktiež autorom vzdelávacieho online portálu Mojwebinár. sk  a troch najrozsiahlejších slovenských online kurzov Ako prezentovať , Základy koučingu a Tajomstvá neverbálnej komunikácie. Napísal knihu Work Life Balance.

Partneri

Viac