ONLINE - Toxické vzťahy v zamestnaní aj v osobnom živote - ako ich rozpoznať a riešiť

12. augusta 2024 09:00-15:00 hod

Dr. Lucia Mrázková

Personalistka, komunikačný špecialista, manažér, lektor, kouč, členka mediálneho tímu, moderátorka a komunikačný poradca. Dlhoročné pracovné skúsenosti v oblasti personalistiky, manažmentu, obchodníckych zručností pre firmy aj štátnu a verejnú správu. Realizovala množstvo školení v oblasti personalistiky, komunikácie, sales, negociácie, soft skills, rétoriky, social media, autogénnych tréningov a ďalších tém. Prax : odbor komunikácie a diplomacie, social media, psychológia a psychoterapia, personalistika  

Forma Workshop
Dátum 12. augusta 2024
Dĺžka 1 deň
Úroveň Pre všetkých, ktorí majú o problematiku záujem
Určený pre každého

Cieľ

Prečo prísť na seminár? Získate informácie, na základe ktorých budete vedieť rozpoznať toxické vzťahy spoznáte princípy manipulácie u toxických vzťahov naučíte sa rozdiel medzi toxicitou , narcizmom a manipuláciou, spoznáte základné manipulatívne techniky nájdete odpoveď na otázku „ Prečo neviem odísť z toxického vzťahu“?


Prihláška na školenie na stiahnutie TU.

Prihlasujte sa prosím včas!  Hláste predbežný záujem, zabránite tým presunom školení!


V prípade webových kurzov je jedna prihláška platná pre jedného účastníka kurzu, objednávateľ nie je oprávnený sprístupniť odkaz na školenie viac ako jednej osobe. 
 

V cene je zahrnuté

organizačné a technické zabezpečenie, materiály pre účastníkov školenia, online platforma
Rozsah a náplň

Nedokážem odísť zo zložitého vzťahu, zo stresujúce toxickej práce a neviem si vysvetliť prečo...Mám pocit, že som sa v tomto vzťahu, práci úplne stratil/a sám/a seba... Neviem ako sa z toho celého dostať von... Neviem ako sa brániť pred manipuláciou a toxickými vzťahmi v práci. Viem, že som v toxickom vzťahu a neviem, čo ďalej. Ako eliminovať toxicitu v zamestnaní. Ako jej predchádzať. Ako riešiť toxické vzťahy na pracovisku ? 

Miesto konania
Prihláste sa na školenie: ONLINE - Toxické vzťahy v zamestnaní aj v osobnom živote - ako ich rozpoznať a riešiť
Celkom 120 € (s DPH)

Partneri

Viac